Welcome, visitor! [ Oturum aç

İnce telli ve seyrek saçlar nasıl gürleşir bakımı nasıl olmalıdır? için yorumlar kapalı

İnce telli ve seyrek saçlar nasıl gürleşir bakımı nasıl olmalıdır?

Genel 10 Nisan 2018

İnce telli ve seyrek saçlar nasıl gürleşir bakımı nasıl olmalıdır?

İnce telli ve seyrek görünen saçlarınızı olduğundan daha dolgun görünmesini istiyorsanız sizler için hazırladığımız usuller sayesinde dolgun ve eforlu saçlara sahip olabilirsiniz. Unutmayın her şeyin bir çözüm yolu vardır. İşte ince telli saçlarınız için çözüm usulleri…

SAÇ KURUTMA NASIL OLMALI?

Saçlarınızı daha hacimli gösterme yollarından biri de duş sonrası saşç kurutma operasyonudur. Saçlarını yer çekimine doğru eğip kuruttuğunuzda saçlarınız olduğundan daha hacimli görünecektir.

İNCE TELLİLER İÇİN SAÇ KREMLERİ

Özellikle saç telleri ince ve saçları seyrek olan bireyler saç kremi kullanırken dikkat etmeliler. Bunun sebebi saçları daha basit bir biçimde taranmasına takviyeci olan saç kremleri çoğu zaman saç yapısı ince telli olanlar için saçları olduğundan daha sönük ve tez yağlanmasına neden olmaktadır. Ancak yinede saç kremsiz yapamam diyorsanız saçınızın yapısına uygun ince telli saçlar için olanı seçmelisiniz.

SAÇ KESİMİ 

Saçın hacimli görünmesini isteyenlerin dikkat etmeleri gereken bir öbür usul ise saç kesim biçimidir. Eğerki ince telli ve seyrek saçlara sahipseniz düz kesimler ve oval kesimler saçlarınızı hacimli göstermek yerine cansız ve seyrek görünmesine neden olacaktır. Bu sebeple katlı kesimler bütün olarak size göre!

RENK SKALASI

Saçlarınıza ara ara değişik renkleri boyatarak ışıltılı bir görünüm kazandırarak saçlarınıza hacim görünümü katabilirsiniz.

DOLGUNLAŞTIRICI MAHSULLER

Saçlarınızı dolgun göstermenin bir başka yolu da dolgunlaştırıcı mahsullerdir. Dilerseniz saçlarınızı gün içerisinde dolgun göstermenize takviyeci olan yar yapınıza uygun saç mahsullerini kullanabilirsiniz.