Welcome, visitor! [ Oturum aç

Forever New ilkbahar-yaz yeni koleksiyonunda neler var? için yorumlar kapalı

Forever New ilkbahar-yaz yeni koleksiyonunda neler var?

Genel 9 Nisan 2018

Forever New ilkbahar-yaz yeni koleksiyonunda neler var?

Avustralyalı giyim markası Forever New, ilkbaharı mercandan bebek mavisine uzanan rahat renkler ve kadınsı ayrıntılarla kutluyor. Yeni koleksiyon Secret Garden’daki natürel ketenler ve yumuşacık pamuklu kumaşlar baharın tatlı yellere eşlik ederken, sulu boya desenli kıyafetler, sofistike tulumlar, güpür, fiyonk ve fırfır ayrıntılı parçalar ise ışıltılı takılarla beraber davetlere şaşaa katıyor.

Dünyada modaya doğrultu veren Paris, Londra, Milano ve New York’tan esin alarak, tasarımlarını kadınsı hoşlukla birleştiren Avustralyalı giyim markası Forever New, yeni koleksiyonu Secret Garden ile sevinçli ilkbahar günlerini müjdeliyor. Her koleksiyonunda değişik bir öykü ile karşımıza çıkan Forever New bu kere, bahar güneşi altında romantik bir görünüme bürünen tabiattan esin alıyor. Silüetlerde rahat, yumuşak ve sıvı bir tesir vazgeçen koleksiyon, natürel ketenler ve pamuklu kumaşlar ile uçuş uçuş bir tesir yaratıyor. Sulu boya desenli kıyafetler, sofistike tasarımlı tulumlar, güpür, fiyonk ve fırfır ayrıntılı romantik parçalar ve şişkin balo giysileri ise Forever New bayanlarını gecelerin yıldızı yapıyor.

BAHARI SEZDİREN RENKLER

Koleksiyondaki her renk, baharın yine uyanışını yansıtıyor. Mercan, pastel pembe, bebek mavisi ve optik beyaz tonları, ilkbahar güneşi altında rahat bir görünüm veriyor. Yaprak ve çiçek baskılarının egemen olduğu tropikal tonlar ise bir tablo hoşluğuyla kombinlere elegan bir tarz kazandırıyor. Secret Garden koleksiyonundaki aksesuarlar, bu nazik bahar öyküsünü azametli bir sonla bitiriyor. Parlak ulusla küpeler, saten bantlı topuklu kunduralar, platform topuklar, hasır şapkalar ve hacimli çantalar, kentli bayanların eforlu stilini ön tasarıya çıkarıyor.