Welcome, visitor! [ Oturum aç

Survivor 2018 All Star’da Şöhretliler Gönüllüler ekiplerinde kimler var yeni ekipler belirli oldu mu? için yorumlar kapalı

Survivor 2018 All Star’da Şöhretliler Gönüllüler ekiplerinde kimler var yeni ekipler belirli oldu mu?

Genel 3 Nisan 2018

Survivor 2018 All Star'da Şöhretliler Gönüllüler ekiplerinde kimler var yeni ekipler belirli oldu mu?

All Star ekibinin kesintisiz gönüllüler ekibini yenmesi üzerine ekiplerde denk olmayan bir efor dağılımı olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı radikal bir karar alarak Survivor’da tertemiz bir formata geçileceğini duyurdu. All Star ekibinin içerisinden yeni bir ekip çıkaracaklarını söyleyen Ilıcalı, dün akşam yeni ekipleri duyurdu. Survivor’ın son kısmında Acun Ilıcalı, yeni ekipleri söyledi. İşte Ilıcalı’nın o söylemeleri:

Daha Önceki ekipler bu akşam son kere daha önceki ekipler olarak beraber geceyi geçirecekler. Yarın sabah ise yeni ekiplerinizle buluşacaksınız. İlk başlayan All Star’ı biri elendiği için 6’ya 5 olarak ayırdık. Gönüllüler ekibinde yarışacak olan 5 All Star’ı söylüyorum. Birinci ad Hakan Hatipoğlu. İkinci ad Nagihan Karadere. Üçüncü All Star müsabakacısı Hilmi Cem İntepe oldu. Dördüncü ad Murat Ceylan. Ve son ad ise Damla Can oldu. Böylece Hakan, Nagihan, Hilmi Cem, Damla ve Murat Gönüllüler ekibinde yarışacaklar. Gönüller ekibinden aynı takımda kalan 5 müsabakacı ise, Anıl, Cumali, Funda, Birsen ve Yağmur oldu.

All Star ekibinde kalan şöhretli adlar ise, Ümit Karan, Sema, Turabi, Adem, Yiğit, Berna, Sahra, Elif, Merve Aydın oldu. Gönüllüler’den Mustafa Kemal de ekip değiştirerek All Star’a geçti. Nagihan’dan başka daha önceki şanlılar ekibinden başka şöhretli bulunmamakta. Ekip adı olarak yeniden Gönüllüler olacaksınız. Öteki ekipte daha önceki Şöhretliler’de yarışan adlar olduğu için ismi Şöhretliler ekibi olacak.

İŞTE YENİ ŞANLILAR EKİBİ YARIŞMACILARI

Daha Önceki ismi All Star olan ekibin ismi artık Şöhretliler olarak değişti. Şöhretliler ekibinde Ümit Karan, Sema, Turabi, Adem, Yiğit, Berna, Sahra, Elif, Merve Aydın ve Mustafa Kemal olacak.

YENİ GÖNÜLLÜLER EKİBİNDE KİMLER VAR?

Gönüllüler ekibine All Star’dan Damla, Murat, Hilmi Cem geldi. Nagihan, Hakan, Anıl, Cumali, Funda, Birsen ve Yağmur ise daha önceki ekiplerinde kaldı.

621 toplam, 0 bugün