Welcome, visitor! [ Oturum aç

Dilan Çiçek Deniz sevgilisi Furkan Andıç ile alakalı neler söyledi? için yorumlar kapalı

Dilan Çiçek Deniz sevgilisi Furkan Andıç ile alakalı neler söyledi?

Genel 8 Nisan 2018

Dilan Çiçek Deniz sevgilisi Furkan Andıç ile alakalı neler söyledi?

“Tatlı Ufak Palavracılar”, “Bodrum Masalı” ve “Çukur” dizileriyle ün basamaklarını süratle tırmanan, Çukur dizisinin hoş Sena’sı Dilan Çiçek Deniz bomba itiraflarda bulundu! Hakan Gence ile müzakere yapan hoş oyuncu bakın neler dedi… “Ayaklarım yere basıyor, ne istediğimi öğreniyorum. Ünin kasırgasına kapılıp gitmedim. Kapılırsam biliyorum ki düşüşüm çok makûs olur. O surattan emin adımlarla ilerliyorum.” diyor.

Dilan Çiçek Deniz, ufaklıktan beri şiir yazıyor ve bütün bir edebiyat tutkunu olduğunu anlatıyor. Hoş oyuncu, bunun yanı gizeme belirsiz özelliklerini de bu müzakerede anlattı. Yazmanın dışında, obsesif kompülsif saplantı rahatsızlığı olduğunu ve başladığı bir şeyi tamamlamadan rahat edemediğini söyledi. Bununla da kalmayıp, eklemlerinin ve adalelerinin fazla elastik olduğunu belirtti.

“Çukur” dizisinde öpüşme sahneleri ile magazin gündeminde yer bulan Dilan Deniz Çiçek, ilk kez öyle bir sahnede rol aldığı için o sahneleri sürüklerken oldukça gerildiğini dile getirdi.

Yakışıklı oyuncu Furkan Andıç ile ilişkisi hakkında bakın ilk defa neler söyledi! İki yıl evvel bir dost civarında tanışmışlar, sonra da ortak dostlarının olduğu bir civarda yine karşılaşınca aşk başlamış. Hakan Gence “Neyine aşık oldunuz?” diye sorunca, dürüst bir cevap verdi. Dilan Deniz Çiçek, huzurlu olduğunu, Furkan Andıç’ın kendisine güven verdiğini, aynı zamanda Andıç’ın şefkatli ve zeki olduğunu söylemiş…

594 toplam, 0 bugün