Welcome, visitor! [ Oturum aç

Bacak boyu kısa olanlar nasıl giyinmeli kısa boylulara özel kombinler için yorumlar kapalı

Bacak boyu kısa olanlar nasıl giyinmeli kısa boylulara özel kombinler

Genel 9 Nisan 2018

Bacak boyu kısa olanlar nasıl giyinmeli kısa boylulara özel kombinler

Kısa boylu kadınlar genelde kıyafet seçmekte çok zorlanır, özellikle yaz aylarında. Bacak boyunuzu uzun gösterecek kombinler yapamıyorsanız haberimiz tam size göre! boyunuz kısa diye üzülmeyin ve istediklerinizi giyememekten korkmayın, birkaç basit moda hilesi ile bacak boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz! İşte yapmanız gerekenler…

BOYUNA ÇİZGİLİ PANTOLONLAR

Boyuna çizgiler giyeni her zaman daha uzun gösteren bir etkiye sahip. Boyuna çizgilere sahip olan pantolonlarla bacak boyunuzu olduğundan daha uzun ve ince gösterebilirsiniz. Göz yanılsaması ile bu tür modeller size istediğiniz görünümü verir.

SİYAH ETEK VE PANTOLONLAR

Siyah uzun etek ve pantolonlar sizi her zaman daha uzun gösterir. Siyahın inceltici ve uzatıcı etkisinden yararlanarak daha ideal bir proporsiyon yakalayabilirsiniz. Siyah diz altı etekler ve boru paça pantolonlar bacak boyunuzu uzatır.

İSPANYOL PAÇA PANTOLONLAR

En sevilen giyim parçalarından olan İspanyol paça pantolonlar bacaklarınızın uzunluğunu gözle görülür şekilde artırır. Yere kadar uzanan paçalarıyla bu pantolonları dolgu topuklu ayakkabılarla birlikte giyebilir ve bacaklarınızı upuzun gösterebilirsiniz.

YÜKSEK BEL PANTOLONLAR

Yüksek belli pantolonlar bacaklarınızı çok daha uzun, belinizi ise ince gösterme konusunda birebir. Yüksek belli pantolonları özellikle koyu renklerde tercih ederek daha uzun bir bacak görünümü yaratabilirsiniz.

KALEM ETEKLER

Kalem etekler bacak boyunu uzun ve ince gösterir. Kalem etekleri aynı renkte çoraplar ve ayakkabılarla tamamlayarak etkiyi daha da artırabilirsiniz.

TEK PARÇA ELBİSELER

Tek renk elbiseler vücut görünümünde bütünlük yaratarak bacaklarınızı olduğundan daha uzun ve ince gösteriyor. Tek parça elbiseleri sade bir şekilde giymeli, uzun veya diz altı modelleri seçmelisiniz.

DAR JEAN’LER

Ayak bileklerine kadar uzanan dar jean’ler giyerek bacak boyunuzu uzatmanız mümkün. Bacaklarınızı hem estetik hem de uzun gösteren dar jean’lerin vücudunuza tam oturması ve koyu tonlarda olması şart.

KISA TİŞÖRTLER

Kısa tişörtler ve yüksek bel etekler alt ve üst vücut ölçülerini dengeleyerek bacak boyunuzu çok daha uzun göstermede etkili. Tişörtünüzü eteğinizin içine sokarak hem belinizi ince gösterebilirsiniz hem de bacaklarınızın daha uzun gözükmesini sağlayabilirsiniz.