Welcome, visitor! [ Oturum aç

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile alakalı ne söyleme yaptı İkinci çocuk geliyor mu? için yorumlar kapalı

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile alakalı ne söyleme yaptı İkinci çocuk geliyor mu?

Genel 2 Nisan 2018

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ile alakalı ne söyleme yaptı İkinci çocuk geliyor mu?

Acun Ilıcalı Hürriyet’deri Cengiz Semercioğlu’na dürüst söylemeler yaptı. Şeyma Subaşı ile evlenen Acun Ilıcalı bir çocuk daha istediğini şu laflarla anlattı. “Bir çocuğumun daha olmasını isterim ama inan samimiyetle söylüyorum; erkek ya da kız olması mevzusunda insanların varsayım ettiği duygular içerisinde değilim.

Şeyma’yla konutluluğunuza kadar uzanan süreçte ikiniz de zaman zaman tenkit etildiniz. Bu süreçte bizim öğrenmediğimiz ne var?

”Ben yaşamı süresince bir hayli kusur yapmış bir insanım. Hiçbir zaman makûs amaçlı olmadım ama yanılgılarla yaşayan bir insanım. Şeyma’ya kazançsak… Ona dostluk öneri eden benim. Sonrasında görüşmek isteyen benim. O anki pozisyonum haysiyetiyle kusur mıydı, evet kusurdu. Bunu kabul ediyorum. Kimileri kavramak istemiyor ama o günden sonra Şeyma’yı vazgeçmeyen bendim. Bu hadisenin içinde olmak istemeyen oydu. Bu mevzuda ısrar eden benim. Bunun sonunda da zati öğreniyorsun işi konutluluğa kadar götüren de yeniden benim.”

Acun Ilıcalı sosyal medyayı sık kullanan eşi hakkında sorulan “Şeyma Subaşı sosyal medyayı çok etkin kullanıyor. Paylaşımları için senden izin alıyor mu?” sualine ise şöyle cevap veriyor:

“Bir kere vahim bir enerjisi var Şeyma’nın. Hiperaktif birisi ve enerjisini şu anda efektif olarak kullanmak istiyor. Son 1 yıldır bu mevzuya ciddi kafa yoruyor. Bazen bana da danışıyor. Ben de ona bazı fikirler veriyorum. Kafasında üç proje var. Birincisi, moda mevzusunda bir uygulama. Artık son evresinde. Çok iyi bildiği bir alan bu. Ben elbiselerini çok seviyorum. 10 saat düşünsem bir araya getiremeyeceğim elbiseleri kendisine yakıştıran birisi.”

Şeyma ikinci çocuğu istiyor mu?

İstiyor. Ben de istiyorum. Zamanla düşüneceğimiz bir mevzu. Bu yoğunlukta, Melisa uçaklarda yaşarken ikinci çocuk için azıcık daha beklemek gerek.